Opinie

Osoby, które ze mną pracowały mogą poniżej zostawić kilka słów od siebie.
Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję!

Kliknij tutaj, aby dodać referencje

(17)
>
(17) Robert
26.08.2013, 13:23

Dzięki kilku wizytom zacząłem inaczej patrzeć na wiele spraw. Dziś jestem w innym miejscu niż kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz. Pani Marta rzeczowo i profesjonalnie wskazała mi właściwą ścieżkę. Polecam. ps. Dziękuję Pani Marto.

(16) monika
28.07.2013, 18:31

Nam niestety terapia u p. Marty nie pomogła. Jest niewątpliwie miłą i ciepłą osobą, tyle tylko, że nam pewnie przydałby się jakiś "stary wyjadacz", potrafiący czytać między wierszami...

(15) Slawek
24.10.2012, 15:11

Pani Marto,
Czy istnieje mozliwosc terapii na odlegllosc, poniwaz miszkam w Stanach? Znalazlem sie w bardzo trudnej sytuacji malzeniskiej i bardzo potrzebuje pomocy od kogos jak Pani.

Z powarzniem,

Slawomir Jakubowski

(14) Agnieszka
3.07.2012, 18:05

O zaletach współpracy z Panią Martą można się rozpisywać. Ja napiszę krótko: PANI MARTO, DZIĘKUJĘ!!!

(13) Marlena
30.05.2012, 21:18

Pani Marta to osoba pełna profesjonalizmu, odpowiedzialności, myśląca o małżeństwie i rodzinie. POLECAM!!!

(12) anna
29.05.2012, 22:11

Pani Marta jest przede wszystkim wyjątkowym człowiekiem. Potrafiła połączyć wysokiej klasy profesjonalizm zawodowy z dawką niesamowitej kobiecości. Jej otwartość, ciepła aura, którą roztacza wokół siebie sprawiają, że bez oporów chce się Jej powierzyć swoje problemy, Ogromnie dużo korzystam z pomocy Pani Marty. Z każdej wizyty wychodzę jakby nowo narodzona. Pełna nadziei i chętna do zmian w swoim życiu. To Ona pomogła mi na nowo odkryć w sobie wartości i ćhęć do życia. Korzystałam wcześniej z usług innych terapeutów, mam porównanie. Pani Marta jest wyjątkowa.

(11) adam
29.05.2012, 08:14

pod wrażeniem terapeutki i człowieka, dziekuję

(10) Piotr
13.04.2012, 07:41

Serdecznie polecam i to podwójnie. Trafiłem z problemami "małżeńsko-rodzinnymi" oprócz zaangażonania, co ważniejsze przebija rzeczywista troska o instytucje małżeństwa. Ze spotkań wychodzilem z przeświadczeniem że prowadząca nie wykonuje "roboty" tylko "misje". Polecam podwójnie ponieważ teksty zamieszczone na stronie są niezwykle wartościowe i na tle innych podobnych posiadają "treść" a nie "wypełniacze" , odpowiadają na problem, nie ma tam "lania wody". Szkoda tylko że Pani Marta nie zdecydowała sie na szerszą publikację lub chciaż wydanie broszur "tematyczno-prewencyjnych" dotyczących uczuć w małżeństwie lub o wyznaczaniu granic dla rozpieszczonych pociech.

(9) Cyprian
10.04.2012, 11:39

Pani Marta to bardzo miła profesjonalistka, potrafi w prosty i zrozumiały sposób pomóc w wyjaśnieniu i zrozumieniu problemów, z którymi nie do końca umiemy sobie poradzić. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc:)

(8) Kamil P.
21.12.2011, 12:18

Gdy nad moim życiem zebrały się ciemne chmury, postanowiłem nie zwlekać i zwrócić się o pomoc. Miałem dużo szczęścia, gdyż prawie od razu trafiłem do Pani Marty. Dzięki Niej zrozumiałem wiele spraw i poznałem rzeczywiste źródło moich problemów. Teraz wiem, że z pozoru błahe wydarzenie może po prostu przelać w życiu czarę goryczy i spowodować różne zaburzenia - nerwice, depresje, lęk.
Kilka miesięcy temu nie widziałem nadziei na przyszłość, dzisiaj znów widzę słońce, nawet gdy jest już po zachodzie...Pani Marta uratowała w moich oczach honor zawodu psychologa. Właściwa osoba na właściwym miejscu, świetny specjalista, z powołaniem do tego, czym się zajmuje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

>

 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6): eval() #1 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/footer.php(9): wp_custom_page_links_return() #2 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/sensityp/...') #3 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/sensityp/...', true, Array) #4 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #5 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/page.php(22): get_footer() #6 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template in /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6) : eval()'d code on line 1