Opinie

Osoby, które ze mną pracowały mogą poniżej zostawić kilka słów od siebie.
Za wszystkie wpisy serdecznie dziękuję!

Kliknij tutaj, aby dodać referencje

(17)
<
(7) Adrian
30.10.2011, 20:08

Bardzo dobry psychoterapeuta! świetnie zna się na różnych chorobach i objawach, pani Marta naprawdę potrafi pomóc w nawet najtrudniejszej sytuacji i podtrzymać na duchu:)

(6) Aneta
28.10.2011, 19:02

Pani Marta jest osobą,która poważnie podchodzi do tego co robi,wzbudza zaufanie co powoduje że człowiek potrafi się otworzyć,a to jest niezbędne w dalszej pracy pomiędzy pacjentem a psychoterapeutą.Jest młodą osoba:) ale to nie znaczy że nie ma wiedzy wprost przeciwnie.Uważam że jest to osoba na odpowiednim miejscu,ciesze się że miałam okazję pania poznać i życzę jej powodzenia w życiu ososbistym jak i zawodowym. dziękuje i pozdrawiam

(5) Weronika
24.10.2011, 21:10

Domyślam się, że to ja jestem właśnie koleżanką z pracy Marty, której wpis znajduje się powyżej :) Właśnie tak było! Panią Martę poleciła mi koleżanka z pracy, też Marta :) Nigdy wcześniej nie byłam na żadnej psychoterapii. W ogóle to raczej byłam przekonana, że w ogóle nie jest mi nic takiego potrzebne, ponieważ z pewnością przesadzam i wszystko jest tak naprawdę ok. ''Na psychoterapię chodzą przecież ludzie, którzy mają prawdziwe, poważne problemy, a ja po prostu marudzę'' - tak myślałam. Dzięki Pani Marcie zrozumiałam, że moje problemy jak najbardziej są realne, że należy je traktować poważnie, że mają swoje jasne przyczyny i że mogą być rozwiązane. Czuję, że zrobiłam postępy, choć wiem, że przede mną długa droga, ale jestem pewna, że z pomocą Pani Marty, dzięki jej zaangażowaniu, zrozumieniu i fachowym podejściu, uda mi się osiągnąć cel. Dziękuję!

(4) Kasia i Jakub
4.08.2011, 10:07

Wspaniała strona - dla nas małżeństwo jest, po Panu Bogu czymś najważniejszym na świecie. Bardzo miło zobaczyć, że ktoś tak wspaniale pisze o małżeństwie i rodzinie. Uważamy że to co Pani robi jest niezmiernie ważne - prosimy aby Pani nie ustawała w dobrym.

(3) Marta
10.03.2011, 10:16

Zanim trafiłam do Pani Marty, przeszłam przez małe piekło "terapeutów" z przypadku i zdążyłam zwątpić, że kiedykolwiek z kimś się dogadam. Miałam ogromne szczęście, że poznałam Panią Martę. Jest nie tylko świetną psychoterapeutką, w pełni zaangażowaną i pełną zrozumienia ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Aż żal, że tak szybko się uporałyśmy z moimi problemami i przyszedł czas sie pożegnać.
Z przyjemnością poleciłam Panią Martę koleżance z pracy i teraz nie ma spotkanie, żeby mi za to nie dziękowała.

(2) Magda
8.03.2011, 23:46

Bez chwili wahania mogę polecić Panią Martę każdemu, kto potrzebuje wsparcia i pomocy. Przede wszystkim potrafi wysłuchać, doradzić, pokazać drogę wyjścia z martwego punktu. Każde spotkanie wywoływało we mnie jakąś zmianę, prowokowało do pracy nad sobą, pokazywało, że nie należy pogrążać się w beznadziejnej sytuacji, bo są wyjścia, których w okresach słabości się nie dostrzega. Dzięki temu można nauczyć się radzić sobie z problemami, jednak aby móc tego dokonać, trzeba wyciągnąć rękę po pomoc do kogoś, kto tej pomocy fachowo udzieli, a Pani Marta z całą pewnością taką osobą jest. Dziękuję.

(1) Ania
13.02.2011, 21:52

Świetny psychoterapeuta! Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy. Dzięki naszym spotkaniom pokonałam swoje zaburzenia choć wcześniej wydawało się to niemożliwe. Korzystając z okazji raz jeszcze chciałabym serdecznie za wszystko podziękować.

<

 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6): eval() #1 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/footer.php(9): wp_custom_page_links_return() #2 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template.php(770): require_once('/home/sensityp/...') #3 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template.php(716): load_template('/home/sensityp/...', true, Array) #4 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #5 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/page.php(22): get_footer() #6 /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-includes/template in /home/sensityp/domains/terapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/satorii/functions.php(6) : eval()'d code on line 1